Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Barkodu Depo - Envarter Depo Takip Sistemi
Stoklarınız farklı yerlerdeki depolarınızdan barkodlu depo giriş ve depo çıkışlarını, gerektiğin de depolar arası transferlerini barkod ile yapmak, işlemi hızlandırmakta olup stoklarınızı hızlı giriş ve çıkışını sağlamaktadır. Depo stok hareketlerini sistematik yapmak yanlış stok transferlerini engellemektedir. Ayrıcı depo sayımlarınızı da kolaylaştırmaktadır.
Barkod ve Rfid ile Üretim Takip Yazılımı
İşletmelerde üretimin takibi günümüzdeki teknoloji ürünleriyle birlikte takip edilebilir ve ölçülebilir düzeye çoktan geldi, bunların daha verimli , daha kullanışlı olanları piyasada kendini bir üst seviyeye çıkardı, üretim şekillerine göre bir çok farklı üretim takip yazılımları mevcut, sıklıkla kullanılanlar barkodlu üretim takip ve karekod'lu (qrcode) olarak gerçekleşmektir.
Malzeme Planlama, Tedarik ve Yönetim Süreçleri
Üretiminiz için gerekli olan malzemelerin deponuzdaki miktarlara göre otomatik planlaması, bunları üretime göre gereken miktar, depodaki miktar ve satın alınan miktar olarak size veriyor olması gerekiyor ki bu panellerden direk olarak veya otomatik olarak satın alım iş emirlerini gerekli tedarikçiye geçebilmelisiniz.
Genel Gider Takip Sistemi
Genel gider harcamalarınızın dijital olarak kayıt altına alıp , tüm süreci telefonunuzdan takip edebilir ve raporlayabilir hale gelsek işiniz kolaylaşır mı?
Dijital Medyada Yer Almak
Firmanızı dijital medya ve sosyal paylaşım alanlarındaki kullanım alanlarını detaylıca analiz ederek sizlere aktarıyoruz
Robots.txt Nedir ve Nasıl Oluşturulur?
Robots.txt dosyasının ne önemi olduğunu ve ne işe yaradığını detaylıca sizlere aktardığımız yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz
Google Reklam Maliyetleri Nasıl Düşürülür?
Google Ads reklamlarını oluştururken ve yönetim sürecinde dikkat etmeniz gereken noktalara nelerdir?
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın