Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Öncelikle biz işimizi seviyoruz,

Daha çok üretim ve hizmet veren firmaların teknolojik gelişimlerinde gerekli desteği sağlayıp onların bu konularda yetkinliklerini arttırarak yazılımsal geliştirmeler, entegrasyonlar, dijital platformlar, çeşitli endüstri 4.0 uygulamaları, RFID - IOT çözümleri , üretim iş takip programları, iş akış yönetim yazılımları, mobil uygulama yazılımları, web - online yazılım ve tasarımlar gibi çok farklı  şirketlere özel çözümler üretiyoruz.

Yazılım Geliştirme Gücümüz ;

Çeşitli firmaların tüm departmanlarında onların sorunlarını dinlerken geçirdiğimiz sürede öğrendiklerimiz ve bunlara karşılık ürettiğimiz çözümler.

Amacımız ;

Bilgi ve tecrübe edinmiş yazılım geliştirme mühendislerimizinden faydalanarak, kurum ve kuruluşların yapacakları yazılım yatırımlarının daha doğru , etkin ve verimli kullanmasını sağlayarak,  kullanıcı dostu yazılımlar geliştirmek. En sade ve basit şekli ile çözümler üretmek.

Bazı özelliklerimiz ; 

 • Uzman Kadro
 • Yenilikçi Bakış Açısı
 • Hızlı Çözüm Üretme
 • Çözüm Odaklı Çalışma
 • Sürekli Geliştirme Misyonu
 • Modern Teknoloji Kullanımı
 • Yüksek Memnuniyet

Sizinle birlikte neler yapabiliriz ? 

 • İyileştirme veya otomatize etme amacıyla mevcut süreçleri incelemek,
 • Yazılımla ilgili kullanıcı ihtiyaçlarını anlamak için kullanıcılarla konuşmak,
 • Yazılımla ilgili sistem ihtiyaçlarını anlamak,
 • Proje kapsamında yapılacak olan toplantılara katılmak ve ilgili raporlamaları yapmak,
 • Yazılım geliştirme yaşam döngüsü (SDLC) süreçlerinde hazırlanan dokümanların standartlara uygunluğunu kontrol etmek,
 • Çeşitli analizleri birlikte yapmak
 • Teknolojinin projeye nasıl entegre edileceğine karar vermek,
 • İstenilen yazılımı kullanıcı dostu olarak geliştirmek
 • Yazılım programını yürütmek,
 • Departman bazlı eğitimler organize etmek

 

İş Süreç Yönetimi Yazılımı (Business Process Management Software) Nedir? Neden Önemlidir?

Bir iş organizasyonunda tüm iş süreçlerinin en başından en sonuna kadar hangi aşamalardan geçeceğini, bu süreçlerin nasıl yönetileceğini optimize ederek geliştirilen ve kurumun bu konuda yönetim yetkinliğini , performansını arttırdan bir yazılım sistemidir. İş Süreç yönetimi tüm organizasyonun verimliliğini ve etkinlinği arttırmakla beraber devamlı olarak gelişimini sağlamaktadır.

Kurumlarda ki tüm organizasyona ait olan iş süreçlerinin otomatize gerçekleşmesi, hizmetin veya üretim yapan firmaların ürünlerinin izlenilebilir ve kontrol edilebilir bir yazılım teknolojisi oluşturarak uygulanmaktadır. Aynı işlemi yapan iş süreçleri belli bir düzen ve sıralamaya göre gerçekleşir, gereken veriler toplanır ve planlama ile birlikte zamanlama hataları ortadan kalkar.

Tüm iş süreçlerinin raporlanmasını sağlar, bu tür sistemler aynı zamanda normal iletişim yönetemiyle sağlanan iş yönetimine yönetim ve kontrol bakımından hız kazandırmakdadır.

İş süreç yönetim yazlım çözümlerimizin size kazandıracakları

❖ Daha iyi Kontrol ve hızlı karar alma
❖ Daha iyi müşteri ilişkileri
❖ Daha kısa sürede iş bitirme
❖ Daha kolay veri yönetimi
❖ Daha düşük maliyet ve daha yüksek katma değer
❖ Daha yüksek kalite ve güvenirlik
❖ Daha somut ve ölçülenebilir sonuçlar
❖ Daha yüksek çalışan moral ve motivasyon sağlandığı
❖ Kolay süreç tasarımları
❖ Esnek ve geliştirilebilir mimariye sahip olmak.

 

 

 

 

ERP veya özel yazılım çözümlerimiz ile size neler katabiliriz ?

Firmalarda edindiğimiz tecrübe ve gözlemlerimize göre, biz çözüm önerisi sunana kadar bir çok firma yıllardan beri çalışma süreçlerindeki bazı hataları fark edemiyor veya göremiyor olabiliyor. Biz olması gereken çözümü modelleme, maliyetlendirme yazılımı, üretim planlama yazılımı ,malzeme takip otomasyonu,sipariş takip panelleri, durum takip sistemi, depo otomasyonlarımız, ithalat - ihracat panelimiz, satınalma tedarik zinciri yönetim yazılımımız, genel gider takip otomasyonu, satınalım otomasyonu (mobil uygulamalı), çoklu onaylama sistemi entegrasyonu, diğer programlarla gerçekleşebilecek entegrasyonlar, barkodlu veya uhf  rfid üretim takip otomasyonları gibi... çeşitli modüllerimizi sunmamızla birlikte sonun çözüme nasıl kavuşacağını veya verdiğimiz çözüm fikirlerine istinaden katkıda bulunamanızla birlikte süreci sizin talebineze göre uyarlıyoruz.

 

Tüm iş süreçlerinizi dijital olarak yönetiyor olmanızı sağlıyor, kontrol, verimlilik, ölçülebilir  olarak firmanıza katma değerler katıyoruz.

 

 Sizi dinliyoruz, çözüme birlikte karar veriyoruz !

İş organizasyonunuzu sizden dinleyerek ve uygulamalı olarak inceliyoruz, size özel çözümler sunuyoruz.

 

 

 

 

 


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
SEO Danışmanlığı %95
Sosyal Medya Yönetimi %85
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın