Entegrasyon Çözümleri
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Entegrasyon Çözümleri
Entegrasyon Çözümleri

Yazılım entegrasyonu, farklı yazılımların birbirleriyle farklı şekilde etkileşime girebilmesi, konuşabilmesidir. Entegrasyon işlemiyle bir yazılım diğerinden veri okuyabilir, kendi verisini diğerinin veri tabanına yazabilir veya bunların ikisini aynı anda gerçekleştirir. Günümüzde tamamen bir alana yönelik özelleşmiş çok iyi 3’üncü parti yazılım çözümleri bulunmaktadır. Bu çözümler her geçen gün kendisini iyileştirmekte ve yeni fonksiyonlar, modüllerle zenginleştirilmektedir. Böyle bir yazılımı sıfırdan geliştirmek veya mevcut yazılımınıza o özellikleri eklemek yerine mevcut yazılımınızı diğer yazılım ile konuşturmak daha akıllıca olabilir. Böylelikle zamandan ve paradan tasarruf etmiş olursunuz (tabiki o yazılıma bağımlı olmak gibi önemli bir problemi bilerek bu seçim yapılmalıdır).

 

Api Çözümleri Nasıl Yapıyoruz?

Ekibimiz öncelikli olarak mevcut yazılımlarınızı inceler ve buna API çözümleri üretir. Bu sayede diğer 3. parti yazılımlar kolayca entegre olmaktadır. 

Tamamen firmanıza özel yazılım ve ara çözümler üretiyoruz. Kullanığınız programı yada şirketinize özel ERP yazılımları ile istediğiniz uygulamalar ile entegrasyon sağlıyoruz.    Size zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlamak için tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın